מיתוג, אסטרטגיה ושיווק

קלאס

קלאס, בית ספר לעיצוב אופנה ברמה הגבוהה ביותר. בקלאס התלמידות מקבלות את מיטב הכלים כך שתוכלנה להשתלב בקלות בעבודה. יצאנו ביחד לתהליך מיתוג מחדש, על מנת ליצור את הבידול שיביא לצמיחה וזינוק קדימה.

האתגר

קלאס מובילים ברמה גבוהה מאד בהשוואה למקומות ההכשרה השונים בעיצוב אופנה, ונותנים מענה מדוייק שמוביל בסופו של דבר לשילוב הבנות בשוק העבודה. ישבנו לפצח את אסטרטגית העסק על מנת ליצור תדמית חדשה שתעביר נכון את ערכי המותג, תבדל מהמתחרים,  וכמובן, תגדיל מכירות :)

הפתרון

לאחר חודשים של סקרים, שאלונים ותחקירים טלפוניים עמוקים, הגענו לערכי המותג המדוייקים: מרכזי: רמה בינלאומית משני: ליווי פרטני VIP / פרקטיקה / הצלחה / אמינות גבוהה רקע: טרנדיות/ פאשן / עדכניות בעקבות ערכי המותג, פיצחנו את אסטרטגיית המותג – בית ספר ללימודי עיצוב ואופנה ברמה בינלאומית הנותן מעטפת VIP לכל תלמידה. כל תלמידה יוצאת עם מומחיות וידע כדי לפרוץ לשוק העבודה מיידית בסיום הלימודים.
כאן עברנו לסטודיו, לחלק הויזואלי. יצרנו לוגו מהוקצע, משדר בינלאומיות ומקצועיות. אחריו המשכנו לפיתוח שפה עיצובית מושלמת. המשחק המרתק עם טיפוגרפיה גדולה, תמונות אבסטרקטיות בגווני שחור-לבן, והדיוקים הקטנים יוצרים מותג מושלם, מהוקצע ו-ברמה בינלאומית! וכמובן קמפיין פרסום שהביא כמויות לידים לא רגילות! אז הנה הכל, שווה להציץ :)

כמה מילים מלקוח מרוצה

לגיטי המהממת ולכל הצוו ת החשו ב , אי ן ל י מילים להודות לכן על ה – כ – ל ע ל מיתוג מושלם! שאני עדיין מקבלת עליו אין ספור מחמאות . על ליווי vip בכל יום שעה ודקה . על הלב שלך הענק וכמה שאכפת לך שכולנו נצליח . ואם אני רק קצת לא מעדכנת את כבר בעצמך שואלת מה קורה מה חדש חושבת על כל א חד ואחד כאילו זה העסק של . אין עוד מקום כזה בכל ה – ע – ו – ל – ם תבורכו מיפי עליון פי מיליון!!!
Open chat
רוצה לדבר איתנו?
רוצה לדבר איתנו?