מיתוג, אסטרטגיה ושיווק

קובי איתן

קובי איתן, יועץ משכנתאות עם נסיון של שנים בתחום יש לו מומחיות גדולה בפיצוח משכנתאות והתאמת מימון ללקוח וגם קשרים ענפים וחזקים בכל הבנקים עם האנשים הגבוהים שם. ובעיקר - רואה את העתיד! כשהוא רואה משכנתא עכשיו מול העיניים, הוא רואה איך עוד 10 שנים ישלמו אותה, זה פשוט מדהים!

האתגר

נותני שירות חייבים בידול מדוייק והבטחה מדויקת כדי להצליח להיות מותג ששואב אליו לקוחות. זו היתה המטרה העיקרית שאליה חתרנו, כדי שתוביל כמובן, להגדלת מכירות :)

הפתרון

קודם כל – אסטרטגיה! אח"כ כבר נדע בקלות מהן פעולות השיווק הנדרשות. חודשים של שאלונים, תחקירים טלפוניים, סקרים מסועפים, שיחות עם לקוחות ו- פיצחנו את האסטרטגיה! קובי אסטרטג משכנתאות מומחה בהתאמת משכנתא נכונה ומדויקת לצורך שלך עם חסכון כספי לאורך זמן, יחד עם מעטפת ליווי אישי, מסירות ומהירות עד לתוצאות המקסימליות.
עוברים לתכלס, ליצור מותג :) הסלוגן: משכנתא שחושבת מחר 3 מילים מדוייקות שאומרות הכל. הלוגו מעוצב בדיוק על ערכי המותג, כל מוצרי הקדמ מעוצבים גם הם בשפה מתאימה פולדר מרשים, פרוספקט מלא תוכן, מחברת ממותגת, מיתוג הרכב, פינות מעוצבות לסטטוס, משפטי השראה, מדריך ומדבקות ווצאפ חמודות וזהו זה, קובי איתן פרץ דרך, הפך למותג דוהר וריווחי…

כמה מילים מלקוח מרוצה

אני יכול לאמר, שכבר בהשקת המותג עוד לפני יציאה לשיווק כיסתי את הוצאות המיתוג ועוד יותר מזה התהליך שעברתי, תהליך יסודי וארוך וממוקד, עם שרות יוצא מן הכלל
Open chat
רוצה לדבר איתנו?
רוצה לדבר איתנו?