מיתוג, אסטרטגיה ושיווק

מי בראש

מי בראש, תוכנית קליקרים מדליקה מלאה אנרגיות עם שאלות מתוחכמות ומרתקות והאנשים שמאחורי התכנית? מרתקים ומבריקים, עם רעיונות בקצב מטורף! היה לגמרי מרתק לעבוד ביחד :)

האתגר

ליצור בידול משמעותי על פני שאר המתחרים בשוק המוצף, ולהצליח לשווק את התוכנית יותר בקלות ובמחיר גבוה יותר.

הפתרון

בשביל להבין את הבידול שלנו על פני האחרים, חייבים עבודת שטח יסודית. התחלנו בתחקירים, סקרי עומק ורוחב, שאלונים, מיפוי קהל יעד, צרכים ורצונות, חודשיים של עבודה מאומצת עם תחקירים טלפוניים לכל מי שרק אפשר ו- סופסוף יש לנו אסטרטגיה מדויקת עם בידול חד: תוכנית קליקרים חכמה, מדליקה ומתוחכמת עם חשיבה מחוץ לקופסא, כך שכל לקוח יצא מרוצה ויהנה מהחויה והאקשן.
אנחנו הבנו את הבידול? עכשיו צריך לדאוג שקהל היעד יבין אותו :) עם לוגו חכם ומדויק ושפה עיצובית יוצאת לגמרי מהקופסא, אי אפשר שלא להרגיש את זה! כעת יצאנו בקמפיין מדליק בסטטוסים ובמיילים, הגדלנו חשיפה, צופים ומתעניינים ו- עוד מותג חדש יוצא לדרך מבטיחה!…

כמה מילים מלקוח מרוצה

זה הזמן להודות למשרד שעבד ללא לאות עד למיתוג המושלם! תודה לגיטי קוסובסקי ולכל הצוות המקסים במשרד. אין מילים!!! על מקצועיות, סבלנות ושירות יוצא מן הכלל, ואם אתם מחפשים לעסק שלכם מיתוג שבנוי על אסטרטגיה וחשיבה מעמיקה ולא עוד סתם לוגו אז עכשיו יש לכם כתובת לפנות זה לא זול אבל זה שווה!
Open chat
רוצה לדבר איתנו?
רוצה לדבר איתנו?