מיתוג, אסטרטגיה ושיווק

מייקל

ישראל מייקל הוא איש נדל"ן סופר מקצועי עם תחושת שליחות לעזור לאנשים לשים את הכסף שלהם במקומות הנכונים בשוק הנדל"ן, מתמצה ומכיר את השטח כמו כף ידו. כשישראל הגיע אלינו למשרד, ידענו שאנחנו בפתח של תהליך אסטרטגי מטורף, מיתוג, תדמית ושיווק.

האתגר

יועץ נדל"ן צריך קודם כל ליצור אמינות והכרות. וזו היתה המטרה שלנו. להפוך את ישראל למותג מוכר, גדול ואמין.

הפתרון

האסטרטגיה הפעם היתה עמוקה מתמיד, עם סקרי שוק, תחקירי עומק, שאלונים ללקוחות קיימים ולקוחות פוטנציאליים. עבודת שטח רצינית.

והנה האסטרטגיה על קצה המזלג:

יועץ השקעות נדל"ן איש שטח, שמביא מעטפת לווי וביטחון למציאת ההשקעה הנכונה והמדוייקת לך שתניב לך עתיד בטוח יותר ללא התעסקות וכאבי ראש מצד הלקוח

יצרנו לוגו טיפוגרפי לא שיגרתי שמשווק את המותג כמותג אנושי, פרקטי, בגובה העיניים, לא מתפשר, מלא באנרגיה ועם זאת, חזק, נחוש וחדור מטרה. משם המשכנו ליצירת מעטפת המותג כולה ובניית אתר תדמית מנצח. השקת המותג היתה עוצמתית ומדהימה בדיוק כמו שמתאים למותג עוצמתי שכזה

כמה מילים מלקוח מרוצה

אצל קוסובסקי לקחנו את העסק קדימה וגרמנו לו לעבוד בצורה מדויקת יותר אנשים מבינים הרבה יותר את מה שאני נותן ואת הערך של זה! ומסכימים הרבה יותר לשלם! אני ממליץ לכל אחד שמתלבט שלא יתלבט! כי אם הוא ילך לקוסובסקי הוא יקח את העסק שלו קדימה! ויצליח מאד לקדם את העסק שלו!
Open chat
רוצה לדבר איתנו?
רוצה לדבר איתנו?