מיתוג, אסטרטגיה ושיווק

מאסטר

כשישעיה הלר פנה אלינו, הוא היה מפיק מוכשר במיוחד, אבל שעשה עוד הרבה דברים ביחד ולא מיצה את כל היכולות העסקית שלו,
להגיע לכמה שיותר ארועים ולהוציא את עצמו מן הכח אל הפועל וב"ה היום ישעיה הלר הוא סיפור הצלחה אמיתי

האתגר

להפוך את ישעיה הלר למפיק ידוע, עם הפקות גדולות, ע"י מיתוג מדוייק שייבטא את הערכים שלו כמו שצריך

הפתרון

הסתערנו על העבודה עם סקרי עומק ורוחב שאלונים עמוקים ותחקירים מרתקים דברנו עם כמה וכמה קהלי יעד שונים, כדי להגיע לתוצאות הכי מדוייקות!

ויש לנו אסטרטגיה ברורה וממוקדת:

הפקה עוצמתית – דגש מיוחד על כך שההפקה תהיה אחרת, עוצמתית ומהדהדת. יוקרה – אירועי יוקרה בליגה אחרת. ראש שקט – מאסטר מספקים מעטפת מושלמת לאירוע, מתחילת תכנון הקונספט, ועד לתיאום עם אחרוני הספקים.
ואחרי שהאסטרטגיה ברורה ומדויקת, ממשיכים לבחירת שם מנצח לחברת ההפקות השם הנבחר: מאסטר. שם עוצמתי שמחייב אותנו לעמוד ביעד ההבטחה המותגית שלנו: גם הפקה, גם עוצמה, גם ראש שקט. הסלוגן: הפקות עוצמה בראש שקט. המשכנו לעיצוב חומרי המיתוג בשביל לצאת עם כל העוצמות, החלטנו לא לוותר על פיפס כל מוצר זכה לעיצוב חדשני ועוצמתי בהתאם לשפת המותג החדשה. החל מפולדר, בלאנק, ברכת המזון מהודרת המחולקת בכל אירוע, רולאפים מרהיבים, ועד לתגים ממותגים שעונדים העובדים.

כמה מילים מלקוח מרוצה

ואוו ואוו ואוו תהליך ממקד, דוחף, מדהיר ועם השרות VIP לכל לקוח בזכות קוסובסקי, חברת ההפקות שלי, הפכה להיות אחת מהחברות הבולטות במגזר החרדי תוך שנה מהתהליך הכפלתי את ההכנסות שלי פי 10! אני אמר לכל לקוח שמתקשר אלי, אל תתלבט! תחטוף את ההזדמנות הזו ב2 ידיים
Open chat
רוצה לדבר איתנו?
רוצה לדבר איתנו?