מיתוג, אסטרטגיה ושיווק

חיה בוקסבוים

חוויה יוצאת דופן המשלבת את הקפה הטוב ביותר, תענוגות מענגים ואווירה המותאמת לזוגות. ברוכים הבאים למקלט שבו אהבה וקפה משתלבים זה בזה:)

האתגר

המשימה שלנו היא ליצור אווירה שבה זוגות יכולים להתחבר מחדש, לחגוג רגעים מיוחדים, או פשוט ליהנות אחד מחברתו של זה בחלל תוכנן רק עבורם.

הפתרון

המוטו שלנו בהייבן הוא "היכן מתחבקים אהבה וקפה". זה מגלם את האמונה שלנו שבתוך החיבוק החם של בית הקפה שלנו, זוגות יכולים לברוח מהעולם החיצון ולטבול את עצמם במקלט של אהבה, נוחות ושלווה.
לקחנו את גופן הבנג'י ונתנו לו טוויסט מותאם אישית כדי ליצור גופן שהוא "אנחנו" באופן ייחודי. למה עשינו את זה? הגופן המותאם אישית שלנו מוסיף את המגע המיוחד הזה של בלעדיות שהופך את בית הקפה שלנו באמת מיוחד במינו. בנוסף, זה עוזר לנו לשמור על אווירה מגובשת ובלתי נשכחת.

כמה מילים מלקוח מרוצה

אני חייב לציין משהוא ששמתי לב ואולי זה באמת חלק מהצלחה אצלך כל לקוחה היא ממש כמו בת יחידה כאילו היא לקוחה יחידה שלך במקביל את נצמדת ללקוחה בתקציב שיש לה ואת לא משכנעת את הלקוחה לקחת משהו שלא מתאים לה אפשר לפעמים לראות עסק שמעניין אותו רק הכסף של הלקוח ואצלך זה ממש לא ככה אנחנו ממליצים בחום!