מיתוג, אסטרטגיה ושיווק

חוי גוטשטיין

חוי גוטשטיין, מעצבת פנים עם אהבה גדולה לעיצוב וליצירתיות, נותנת מעטפת שלמה ללקוחות, החל מהלווי ועד הרכישה של חומרי הגמר, מורידה מהלקוח לגמרי את הכאב ראש והוא יכול לסמוך עליה בעיניים עצומות. ולראות את הפרויקטים שלה? לא האמנו בפגישה הראשונה! מלוטשים, מדוייקים, מושלמים!

האתגר

חוי מעצבת פנים ברמת על, והתדמית של העסק שלה לא מבטאת את זה מספיק. המטרה המשותפת שלנו היתה להצליח לפנות לקהל יעד ברמה גבוהה יותר וכמובן להעלות מחירים, כי הפרויקטים שלה שויים באמת!

הפתרון

ישבנו לפצח את אסטרטגית העסק. לאחר חודשים של סקרי רוחב, שאלונים, עשרות תחקירים טלפוניים ללקוחות קיימים, לקוחות פוטנציאליים, אנשי מפתח ועוד יש לנו מפת שטח ברורה. ואז, כשהכל מונח על השולחן, כל הנתונים המדוייקים, הפיצוח של האסטרטגיה מדוייק ומחודד. והנה האסטרטגיה הברורה: מעצבת פנים מקצועית שמעבירה את הלקוח תהליך שיפוץ בראש שקט עם מעטפת ליווי וחשיבה עד הפרטים הקטנים.
ו- הגיע הזמן לתכלס! הפרויקט עובר לסטודיו שם משפשפים מוחות, עטים ומקלדות עד ללוגו המושלםםם בצבעוניות מפתיעה ומרגשת מכאן עוברים לפיתוח שפה עיצובית. כאן החלטנו לקחת כקונספט עיצובי לכל אורך הדרך – פטיפור! פטיפורים נוצרים מפרטים קטנים ומדוייקים, וזה מה שעושה בהם את ההבדל ממש כמו העבודה של חוי :)

כמה מילים מלקוח מרוצה

זאת ההזדמנות להודות ולהביע מילות הערכה על הלווי המסור בתהליך האסטרטגיה והמיתוג, ובמיוחד בקמפיין המטורף והשרות היה מעל ועבר לציפיות שלנו!
Open chat
רוצה לדבר איתנו?
רוצה לדבר איתנו?