מיתוג, אסטרטגיה ושיווק

בארות

בארות, הוצאת ספרים חדשה, שנותנת מעטפת מושלמת של התהליך כולו מא' ועד ת'. כשהם תיארו לנו, בתחילת הדרך, את התהליך שספר עובר אצלם מהשלב שהוא עוד כתוב בכתב יד מפוזר ועד לשלב שהוא עומד על המדף בחנות, נדהמנו! יווו, כמה שלבים! כמה השקעה!

האתגר

הוצאות ספרים לאור יש הרבה בשוק, ובארות, כעסק חדש שמתחיל לצמוח צריכים לחדור לשוק, לתפוס שם מקום של כבוד, ולהטמיע את המותג החדש שלהם חזק אצל קהל היעד המתאים.

הפתרון

תודה רבה למשרד הכי מושלם על תהליך מדוייק ולווי מסור ואכפתי מרגישים שכל לקוח כאן הוא כמו בן יחיד מעריכים מאד
ו-עוברים לשלב המעשי, תכלס, ליצור מותג! עיצוב הלוגו היה מאתגר, אין מה לומר מעט תורני, מעט חדשני אבל התוצאה שווה את זה לגמרי ומתאימה בול לקהל היעד! המשכנו לפיתוח שפה ועיצוב כל מוצרי הקדמ פולדר, ניירת, פרוספקט ייחודי, דף תהליך מפורט, מצגת לפגישות עם לקוחות, וכמובן לדיגיטל, פינות מושקעות לסטטוס, מדריך מפורט ליצירת משפך שיווקי, מדבקות ווצאפ ו-הכל!

כמה מילים מלקוח מרוצה

ואוו ואוו ואווכמה שאכתוב זה לא מספיק! הפרויקט הכי מטורף שנתקלתי עד עכשיובכוס ויסקי פרסום ודיגיטל בראשות גיטי קוסובסקי, עמדו בדד ליין מטורף ובצורה הכי מקצועית שישעם סקרים ותחקירים, כדי להביא את הפרסום , שיטריף את ישראל ויביא מלא תוצאות.והאמת! זה עשה את שלו, עשה באלגן גדול ובאז ענק ומלא מלא אנשים הצטרפו לתחרות. אז, אני חוזר ואומר המקצועיות של גיטי מכוס ויסקי בעד עצמה
Open chat
רוצה לדבר איתנו?
רוצה לדבר איתנו?