מיתוג, אסטרטגיה ושיווק

אחרת

אדוה פאר, יועצת ארגונית בעל שם מספר אחד בציבור החרדי, היא עובדת מול ארגונים וחברות גדולות מכל התחומים. אדוה נכנסת ממש לעסק, ונותנת את כל הכלים לצמיחה והתנהלות ארגונית נכונה, תוך שימת לב לצוותות, להנהלה, למערכות השונות ולמניעים הקיימים. ומה אומרים הלקוחות שלה על המהפך שהיא עושה להם? זה כבר ארוךךך

האתגר

למתג את אדוה כמותג רציני וגדול בכל הנראות. מותג שמושך לקוחות ומרויח הרבה יותר. ולדייק את המסרים שלה

הפתרון

התחום שאדוה מתעסקת בו הוא רחב במיוחד, כך שבשביל לבסס את המותג בצורה יציבה היה צורך באסטרטגיה ברורה וחדה במיוחד.
והנה האסטרטגיה המדויקת: צמיחה ארגונית חדשנית לכל ארגון וחברה בגובה העינים כל מילה מדודה ובעלת משמעות רחבה… ו-עוברים לתכלס! שם המותג הוא אחרת והסלוגן: מהלך חכם לתוצאה המשכנו לבניית לוגו מדויק, חכם ומקצועי. וממנו פיתחנו שפה עיצובית ברמת על. עיצבנו את כל מעטפת המותג – פולדרים, מחברות ממותגות, דפי תהליך, פרוספקט בפריסה מושלמת, הכל הכל… תתעמקו כאן, זה מרתק!

כמה מילים מלקוח מרוצה

לגיטי האלופה ולצוות המושלם! תהליך של מיתוג מחדש לעסק ותיק לפעמים מאתגר יותר מבניה לעסק חדש. במקרה שלנו, היה נדרש פיצוח מדוייק שידענו מראש- רק קוסובסקי יצליחו! וזה הזמן לומר תודה על תהליך מרתק וכייפי שעברנו יחד, לא ויתרת על קטנות כגדולות, עוד סקיצה, עוד ניסוח, עוד חשיבה ועוד חדשנות- הבאתם תוצאה מדוייקת!! אני ממליצה לכל בעל עסק להנות מהשילוב הנדיר שקיים במשרדכם- מקצוענות, נשמה, יצירתיות, שירות מושלם, דיוק וחוסר פשרות- זה יעיף אותו גבוה!!
Open chat
רוצה לדבר איתנו?
רוצה לדבר איתנו?